NEGRAŽUS IR PAVOJINGAS MINISTERĖS ARMONAITĖS KALBĖJIMAS

NEGRAŽUS PAVOJINGAS AUŠRINĖS ARMONAITĖS KALBĖJIMAS

Kęstutis K.Urba

             Žinomas dainininkas Česlovas Gabalis gali atsidurti didžiuliame pavojuje artimiausiu metu jau vien dėl to, kad yra žinomas ir kaip Jėzaus vaidmens atlikėjas kultinėje pirmą kartą Lietuvoje K.Antanėlio pastatytoje operoje ”Jėzus Kristus superžvaigždė”, o Rusijos spec. tarnybos – GRU skyrius skirtas NATO, žudo ”natų produkuotojus” – muzikantus, kompozitorius savo psichologinio karo akcijose. Bene, žinomiausi tokio pobūdžio įvykiai Lietuvoje – garsaus pasaulyje birbynininko Smolskaus, atseit, susibadymas peiliu, kompozitoriaus Rekašiaus, atseit, nusišovimas ir Miko Vaitkevičiaus žūtis sankryžoje avarijoje naktį iš karto po jo jubiliejinio koncerto filharmonijoje. Šio mirčių serijalo pradžia buvo dar prieš daugiau nei du dešimtmečius, kai greta Vilniaus Filharmonijos atsirado kavinė militariniu interjeru NATO’s ir per reklamą žiniasklaidoje buvo suplaktas natų bei NATO įvaizdis – matyt, ir kaip kremliaus neapykantos ”landsbergizmui” išraiška. Parašiau apie tai pažįstamam Vilniaus Apygardos vyriausiam prokurorui Justui Lauciui, bet… netgi, pareiškimo kopija po to pavogta iš mano kambarėlio.

        Pastarieji tirtini VSD įvykiai buvo kantri festivalių organizatoriaus Visagine Algimanto Klovos staigi mirtis Muzikos dienai bei ką tik nutikusi žinomo dirigento L.Abariaus mirtis labai jau reikalingu momentu: Vokietijos gynybos ministrės vizitui į Lietuvą.

Gi prieš keletą savaičių artėjant Lietuvių bendruomenės jubiliejui Anglijoje iš ten pasiekė kraupi žinia – rasti savo bute negyvi kaimynų žinoti kaip ramūs žmonės, sutuoktiniai Gabaliai. Tuo momentu mūsų šauniosios TV išreklamavo ministrės A.Armonaitės ”folklorą” veidaknygėje pažodžiui – ”š…” tema, kaip reakciją į Latėnaitės ir jos bendražygio iš LGBT vizitą pas V.Čmilytę. Rusų spec.tarnybos yra dideli cinikai, kurie su jokiomis priemonėmis ”tvajumat ir t.t” nesiskaito.  Todėl, atsižvelgiant, į liaudies slengą ”š… gabalas”,  mūsų šauniųjų TV ištransliuotas A.Armonaitės kalbėjimas Seimo plenariniame posėdyje – replika R.Žemaitaičiui, cituoju pažodžiui:  ”mėšlo gabaliukai” tik sustiprino atitinkamą įvaizdį prieš Seimo valdybos posėdį, kuriame svarstytas A.Armonaitės komandiravimas į…Angliją, į Lietuvių bendruomenės jubiliejų, kur GRU neapsiriboja vien Skripalių ar Litvinenko apnuodijimu dar ir po visų B.Džonsono vojažų į Kijevą bei jo žinomos aktyvios pozicijos paramos Ukrainai.

        Neatsitiktinė, matyt, ir kitos sutuoktinių poros prie Druskininkų žūtis – vyras ir moteris aptikti negyvi ką tik gegužės pradžioje įvykusiame Prancūzijos prezidento Makrono perrinkimui – žinia TV buvo sublokuota konteksto sukūrimui: mano kartai yra gerai žinomas kultinis prancūzų filmas ”Vyras ir moteris” su žinoma Legrano melodija. Ką ir bekalbėti, jei gegužės 1d. – Motinos diena pažymėta GRU braižo moters lavonu aptiktu 14 val. prie Kudirkos aikštės, o metų pradžioje buvo žinia užsiaubinusi Gedimino prospekto pradžioje kalbėjusį Vilniaus merą R.Šimašių, kuris paskelbė apie likusius lygiai metus iki Vilniaus 700 metų jubiliejaus aptiktas žmogaus lavonas Gedimino prospekto rūsyje. Išvada liūdna – kremliaus banditai siautėja, netgi, pagrindinėje Vilniaus gatvėje, o mūsų šauniosios spec.tarnybos – KAM II dep. ar VSD net neišsiaiškino, kas užpirko ukrainiečių vėliavos geltonai mėlynas šiukšlių dėžes,  kurias valytojai naudoja …Seimo aplinkai tvarkyti: ”musorų” surinkimui. Aš jau nekalbu apie mūsų   POLYCIJOS neįgalumą aiškinantis keleto GRU braižo lavonų mano betarpiškoje aplinkoje – atseit, pasikorė apleisto namo gretose ar, atseit, užspringo, nekalbant apie piktybišką mano paties kambarėlio bendrabutyje durų atrakinėjimą. 

Dėl Gabalių žūties Anglijoje būčiau gegužės 11 d. spustelėjęs Seimo Užsienio komiteto pirminininkę L.Andrikienę, bet kad ji net oficialiam rinkėjo penkių minučių priėmimui nesurado laiko. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s